گزارش عملکرد خیریه

گزارش عملکرد خیریه

گزارش عملکرد خیریه

گزارش عملکرد خیریه، ندای فرشتگان سرزمین من (نفس ): به یاری خداوند متعال، با کمک و همدلی خیرین عزیز و بزرگواری که همراه خیریه بودند توانستیم باری کوچک از دوش تعداد محدودی از خانواده های دارای فرزند معلول و همچنین مادران (زنان ) سرپرست خانوار برداریم.خانواده های آبرومندی که در این روزگار و شرایط سخت اقتصادی، بعضاً از پس تامین برخی از نیازهای اساسی و حداقل های یک زندگی عادی نیز بر نمی آیند. شاید باور این موضوع برای خیلی از اقشار جامعه ما سخت باشد که در اطراف همین شهر بزرگ ( تهران) هستند خانواده هایی که به سختی از پس تامین هزینه خرید نان روزانه بر می آیند.خانواده هایی که با داشتن فرد معلول علاوه بر مشکلات نگهداری و مراقبت از فرزند از پس تامین هزینه های درمان و دارو بر نمی آیند. مادرانی که به دلایل مختلف ( فوت همسر، طلاق و … ) علاوه بر کار در شرایط سخت، می بایست برای فرزندان هم نقش پدر را داشته باشند و هم نقش مادر، هم درآمدزایی کنند و هم مراقبت از فرزندان.گاهی نشستن پای درد و دل این خانواده ها و از نزدیک دیدن شرایط و محیط زندگی این افراد، شاید ما را به فکر وادارد که قدر داشته هایمان را بدانیم و شکرگزار نعمت هایی باشیم که خداوند به ما ارزانی داشته است.با این مقدمه در راستای اجرای یکی از مهمترین سیاست های خیریه ندای فرشتگان سرزمین من ( نفس )، یعنی شفافیت عملکرد، بدینوسیله گزارش عملکرد خیریه در هفت ماهه سال جاری (1398) را به اطلاع عموم می رساند.

1- تعداد 152 خانواده تحت پوشش خیریه قرار گرفت. (میانگین نفرات هر خانواده 4 نفر )

2-طرحی تحت عنوان ” نان آسمانی ” با هدف توزیع نان رایگان در بین خانواده های تحت پوشش خیریه راه اندازی گردید. در این طرح کارت هایی در اختیار خانواده ها قرار گرفت که با تحویل این کارت ها به نانوایی می توانند نان رایگان دریافت نمایند. در حال حاضر در 3 نانوایی امکان دریافت نان رایگان فراهم گردیده است.

3- پرداخت اجاره منزل مسکونی برای خانواده های تحت پوشش

4- تعداد 80 عدد کیف به همراه لوازم التحریر برای بچه های مقطع ابتدایی و متوسطه خریداری شد.

5- تعداد 120 پک مواد غذایی تهیه و به خانواده های تحت پوشش خیریه تحویل گردید. ( شامل : برنج- روغن- ماکارونی- شکر- قند- سویا- عدس- لوبیا- چای )

6- توزیع 100 پرس غذای گرم در مناطق محروم اطراف شهر

7- تهیه البسه و لباس فرم مدرسه

8- پرداخت کمک های نقدی

لازم به ذکر است مستندات تمامی فعالیت های انجام شده در خیریه موجود بوده و همچنین این مستندات و گزارش هر کدام از فعالیت ها به صورت مصور به همراه توضیحات در اینستاگرام خیریه به نشانی _ ngonafas بارگذاری شده و قابل دسترسی و مشاهده می باشد. همچنین از طریق شماره تماس خیریه می توانید با ما در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *